تقویم دیواری ایران هنر:
تقویم دیواری یکی از پربازده ترین محصولات در زمینه تبلیغات بشمار می رود ، زیرا علاوه بر بیان تاریخ و رویدادها ، به کاربردن تصاویر در آن ارزش این محصول را دوچندان می کند.همچنین این محصول یکی از ارزان ترین نوع تبلیغات بشمار می رود.به همین خاطر شرکت ایران هنر درصدد برآمد که برخلاف شرکت های دیگر که همیشه از ارزان ترین نوع گلاسه و مقوا و همچنین تصاویر گاهاً بی کیفیت در این زمینه مهم استفاده می کردند گامی فراتر برداشته و به خواسته مصرف کنندگان این محصول ارج نهاده و از مقوا و گلاسه با کیفیت در محصولات خود استفاده کرده است.امیدواریم که شما نیز با استفاده از تقویم های زیبا و باکیفیت این مجموعه پاسخی به زحمات دوستان در بخش تولید باشید.
سررسیدهای گروه ایران هنر:
سررسید یا سالنامه که دارای صفحات داخلی روزشمار می باشد یکی از پرمصرف ترین و کاربردی ترین محصول در بین اقشار مختلف جامعه می باشد.زیرا این کالا بخاطر داشتن صفحات دارای تاریخ و زمان ، قسمتی را نیز برای یادداشت برداری و ثبت اطلاعات عمومی و مهم افراد به خود اختصاص داده و در طول سال مورد مصرف قرار می گیرد.به همین خاطر شرکت های مختلفی مبادرت به تولید این کالا می نمایند. متأسفانه در سال های اخیر عمده این تولید کننده ها به دنبال منافع بیشتر اقدام به تولید سالنامه های کاملاً بی کیفیت نموده و خسارات زیادی را به مصرف کنندگان این محصول وارد کرده اند و باعث سلب اعتماد آنان به بازار تولید شده اند. به همین منظور شرکت ایران هنر از پتانسیل های موجود خود استفاده نموده و علاوه بر تولید سالنامه در طرح های بسیار زیبا(جلد سلفون و چرم ترمو) در تمامی پروسه تولید از خطوط لاین با بالاترین سطح کیفی بهره گرفته است. ضمناً تمامی محصولات شرکت ایران هنر دارای تضمین کیفیت می باشند تا بلکه جوابی باشد برای اعتماد شما عزیزان که همیشه برای کیفیت ارزش قائل هستید.
سررسیدهای اختصاصی:
یکی از موارد مهم که در پروسه تولید سررسید قابل توجه اکثر شرکت های تولیدی و خدماتی می باشد پخش سررسید با نام و برند خود آنهاست.به همین منظور شرکت ایران هنر در کنار تولید سررسید عمومی با کیفیت بالا ، بخشی از تولیدات سالنامه خود را به این گروه از مصرف کنندگان اختصاص داده تا جلد و گلاسه های تبلیغاتی خود را بر روی این محصول پیاده کرده و از قیمت مناسب شرکت ایران هنر در این زمینه بهره مند گردند.
داغی روی جلد چرم :

اهمیت داغی بر روی چرم برای مصرف کنندگان این محصول پوشیده نیست.ضرب یک داغی مناسب و طراحی حرفه ای آن می تواند نما و زیبایی سررسید را چند برابر کند.

در این نوع چاپ از دو روش طراحی رایج استفاده می شود.

1- Negative : حاشیه متون و لوگو به وسیله کلیشه داغ شده و طرح برجسته می گردد.

2- Positive : تمام طرح داغ شده و گود می گردد.

به همین خاطر شرکت تبلیغاتی ایران هنر برای بالا بردن کیفیت داغی در هر روش اقدام به خرید و تولید ترمو اصل نموده تا علاوه بر کیفیت تضمین داغی و تغییر رنگ آن ، تفاوت این نوع ترمو را با انواع مشابه چینی که در بازار مصرف می شود به نمایش گذاشته باشد

نقره کوب و طلاکوب :
یکی از پر مصرف ترین نوع تبلیغ بر روی سررسید استفاده از نقره کوب یا طلاکوب بر روی سررسید می باشد.به همین خاطر شرکت ایران هنر در تمامی طرح های خود برای جلدهای عمومی سلفون این نکته را مدنظر قرار داده و از رنگ هایی استفاده نموده که تبلیغات طلاکوب و نقره کوب بیشترین جلوه را دارا باشند.همچنین کلیشه های سفارش مشتریان به گونه ای طراحی و تولید می شود که قابلیت استفاده برای داغی بر روی چرم ترمو و چرم های مصنوعی را نیز دارا باشند.
طراحی و اجرا :
طراحی تبلیغاتی برای مصرف کنندگان همیشه یک دغدغه بزرگ بوده چرا که این کار همیشه با پرداخت هزینه همراه است و گاهی اوقات توسط افراد ناشی صورت می گیرد که باعث خسارت و پرداخت هزینه های بیشتر خواهد شد.به همین منظور گروه تبلیغاتی ایران هنر این مشکل را از پیش پای مصرف کنندگان محصولات این شرکت برداشته و تمامی طراحی و سفارشات این مجموعه بااستفاده از بهترین گروه طراحان به طور رایگان در خدمت آنان خواهد بود.
 

ایران هنر تولید کننده انواع سالنامه و تقویم دیواری (نفیس و فانتزی) با داشتن نیروهای مجرب و متعهد در بخش طراحی و تولید و همچنین با استفاده از بهترین دستگاه های لیتوگرافی ، چاپ ، صحافی و همچنین استفاده از کاغذ گلاسه مرغوب در کنار ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و کوتاه ترین زمان، در صدد جلب رضایت کامل شما عزیزان می باشد. امیدواریم شما نیز در این راه ما را یاری نموده و به جمع ما بپیوندید.

آدرس دفتر:

قم، میدان سعیدی، مجتمع سیرنگ، واحد 203

تلفن تماس: 10 خط 83 83 83 38 - 025

افتخار ما جلب رضایت شماست

تمامی حقوق برای ایران هنر محفوظ است . توسعه داده شده با در ایران هنر