تقویم دیواری تک برگ(سال شمار) و چهاربرگ(فصل شمار)

تقویم دیواری تک برگ(سال شمار) و چهاربرگ(فصل شمار)

تقویم‌های دیواری به صورت تقویم سال شمار (تک برگ)، تقویم فصل شمار (چهار برگ)، تقویم ماه شمار (12 برگ) طراحی و تولید می‌شود ولی عمدتاً به صورت تک برگ یا چهاربرگ می‌باشد .

در تقویم دیواری تک برگ به دلیل یک برگی بودن محصول از کاغذ گلاسه با گرماژ بالاتر استفاده می‌شود و هر 12 ماه سال در یک صفحه طراحی و تولید می‌گردد.

هزینه مواد مصرفی چاپ تقویم‌های دیواری تک برگ (سال شمار) پایین‌تر از انواع دیگر تقویم‌های دیواری 1401 است لذا با هزینه تبلیغات مشخص می‌توان تعداد بیشتری تقویم چاپ نمود.

تقویم‌های دیواری چهار برگ 1401، با توجه به سه ماه متشکل از هر فصل در یک برگ طراحی می‌شوند، بنابراین تعداد تصاویر و فضای بیشتری را برای قسمت تقویم و تبلیغات مخصوص شما دارند.

در تقویم دیواری چهار برگ معمولاً از گلاسه با گرماژ پایین‌تر استفاده می‌شود. با توجه به تعداد برگ موجود، نیازی به گلاسه گرم بالا ندارد. در این مدل تقویم‌های دیواری فصل شمار 1401 (چهاربرگ) برگ‌ها با گیره‌های مخصوص تقویم دیواری به هم متصل می‌گردند.

گروه تبلیغاتی ایران هنر مفتخر است هر ساله با ارائه انواع مختلف تقویم‌های دیواری در محصولات ایران هنر، همه اصناف و سلیقه‌های متنوع تبلیغات را پوشش می ‌ دهد.

 

تقویم دیواری چهار برگ ۱۴۰۱

در facebook به اشتراک بگذارید
Facebook
در twitter به اشتراک بگذارید
Twitter
در linkedin به اشتراک بگذارید
LinkedIn
در telegram به اشتراک بگذارید
Telegram
در email به اشتراک بگذارید
Email
در google به اشتراک بگذارید
Google+

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر