جلد اختصاصی سالنامه 1402 ایران هنر

جلد اختصاصی سالنامه 1402

اختصاصی کردن جلد سررسید رایج ‌ترین روش سفارشی سازی سررسید است و به خاطر قرارگرفتن نام و لوگوی شرکت روی جلد مورد توجه شرکت ها و مؤسسات می ‌باشد .

چنانچه تمایل به سفارش جلد اختصاصی سالنامه 1402 با جلد چرم را دارید ، برای اختصاصی کردن یا درج لوگو روی آن باید از یکی از روش ‌های زیر استفاده نمایید :

داغی بر روی جلد اختصاصی سالنامه 1402 :

از این روش برای حک لوگو بر روی جلد های ترمو و چرم استفاده می ‌شود . ابتدا طرح بر روی ورقه ی فلزی بنام کلیشه اجرا می ‌شود . سپس کلیشه روی جلد سررسید قرار گرفته و طرح مورد نظر با استفاده از دستگاه داغی کوب با حرارت و فشار مناسب حک می‌ شود .

 جلد اختصاصی سالنامه 1402 ایران هنر

داغی روی جلد اختصاصی سالنامه 1402

البته جلد ترمو به ‌خاطر تغییر رنگ در این روش گزینه مناسب‌ تری است .

لیزر روی جلد اختصاصی سالنامه 1402  :

دراین روش یک لایه نازک از پوشش سطحی چرم توسط لیزر برداشته می‌شود و طرح روی جلد حک می‌شود . در سال ‌های اخیر ، چرم‌های لیزری با رنگ های متنوع وارد بازار شده و در زیر لایه سطحی یک لایه رنگی قرار دارد و این امکان را برای شما فراهم می کند که در تیراژ بالا ، متناسب با رنگ برندتان از این نوع چرم استفاده نمایید .

لیزر روی جلد اختصاصی سالنامه 1402

لیزر روی جلد اختصاصی سالنامه 1402

 

چنانچه مایل به سفارش سالنامه اختصاصی 1402 با جلد چرم لیزری متناسب با رنگ برندتان را دارید ، گروه تبلیغاتی ایران هنر همه مراحل از تهیه چرم ، تولید سالنامه و حک لگو و توضیحات و ارسال به سراسر کشور را تعهد می نماید .

نصب پلاک فلزروی جلد ختصاصی سالنامه 1402 :

چنانچه فقط قصد حک لوگو و نام تجاری تان را دارید ، پلاک فلزی بهترین گزینه است . از آن‌ جا که پلاک بعد از حک لوگو به کمک چسب تعبیه در پشت پلاک بر روی جلد متصل می ‌شود ، شما می ‌توانید پلاک را در هر جایی از جلد که مد نظرتان باشد بچسبانید .

پلاک فلزروی جلد ختصاصی سالنامه 1402

پلاک فلزروی جلد ختصاصی سالنامه 1402

 

اگر مایل به استفاده از سررسید جلد سلفون عمومی 1402 هستید ، می‌ توانید از چاپ سیلک یا طلاکوب برای درج تبلیغ تان استفاده نمایید .

درچاپ سیلک طرح بر روی شابلون اجرا و به کمک مرکب مخصوص روی جلد حک می‌گردد . تعداد شابلون متناسب با تعداد رنگ موجود در طرح می ‌باشد . در واقع برای هر رنگ نیاز به تهیه یک شابلون مجزا است .

در روش طلاکوب یا نقره کوب طرح بر روی کلیشه اجرا ، سپس کلیشه روی جلد قرار می‌ گیرد و طرح به کمک ورق نازک طلایی یا نقره ‌ای رنگ روی جلد حک می‌شود .

منظور جلد اختصاصی سالنامه 1402 :

ولی در اصل منظور از جلد اختصاصی ، جلد سلفونی است که قبل از جلد سازی ، طرح به ‌صورت مستقیم چاپ می‌شود و برعکس تمام مراحل گفته ‌شده ، ابتدا طرح روی جلد چاپ و سپس جلد سازی انجام می‌گیرد . کیفیت سررسید عمومی و اختصاصی 1402 گروه تبلیغاتی ایران هنر به‌ خاطر استفاده از متریال با کیفیت و مراحل تولید مشابه ، از کیفیت یکسانی برخوردار است . در طراحی جلد سررسید معمولاً روی جلد لوگو و اسم شرکت و پشت جلد آدرس و شماره‌ های تماس درج می‌گردد.

جلد اختصاصی سالنامه 1402

جلد اختصاصی سالنامه 1402 ایران هنر

چه مواردی در جلد سررسید سلفون اختصاصی قابل اجرا می‌باشد ؟

در سررسید اختصاصی دست شما باز است و هر مضمون شامل : اسم برند تان ، لوگو ، خدمات شرکت ، آدرس ، شماره‌ های تماس و رنگ ‌برندتان روی جلد قابل طراحی و اجراست .

آیا امکان سفارش جلد اختصاصی سالنامه 1402 در تیراژ پایین وجود دارد ؟

در خرید سررسید اختصاصی ، چنانچه تعداد یک سررسید یا تعداد ۵ هزار سررسید سفارش دهید ، باید هزینه ‌های ثابتی را بابت چاپ پرداخت نماید . به همین دلیل سفارش سالنامه اختصاصی در تیراژ پایین مقرون به صرفه نمی‌ باشد .

مراحل سفارشی سازی جلد اختصاصی سالنامه 1402 :

در تولید سررسید اختصاصی نیاز به طراحی و دیزاین جلد با مشخصات شرکت سفارش دهنده می باشد . چنانچه شرکت سفارش دهنده طرح آماده در اختیار داشته باشد ، همان طرح روی جلد اجرا می‌ شود . در غیر اینصورت ، گروه تبلیغاتی ایران هنر ، به صورت رایگان طراحی جلد اختصاصی را انجام می‌ دهد و پس از تأیید توسط شرکت سفارش دهنده سالنامه ، برای چاپ به چاپخانه ارسال می‌شود . پس از چاپ ، برای زیبایی و ماندگاری بیشتر روکش سلفون مات روی جلد کشیده می‌شود و در نهایت جلدسازی انجام می‌شود .

روش‌های متعدد دیگری نیز جهت اختصاصی کردن سررسید 1402 وجود دارد که عبارت است از :

_  لت گلاسه اختصاصی سالنامه

_  درج لوگوی اختصاصی در صفحات داخلی سالنامه

_  آستر بدرقه اختصاصی سالنامه

_  روبان اختصاصی سالنامه

گروه تبلیغاتی ایران هنر در تمام مورد ذکر شده آماده ارائه خدمات می باشد .

جهت مشاوره رایگان ، سفارش و اطلاع از لیست قیمت محصولات ، تخفیفات و آلبوم سررسید و تقویم 1402 , از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید :

شماره تماس : 02538838383 (10 خط)

واتساپ سفارشات اختصاصی : 09919199145

کانال تلگرام : iranhonarofficial@

اینستاگرام : iranhonarofficial

در facebook به اشتراک بگذارید
Facebook
در twitter به اشتراک بگذارید
Twitter
در linkedin به اشتراک بگذارید
LinkedIn
در telegram به اشتراک بگذارید
Telegram
در email به اشتراک بگذارید
Email
در google به اشتراک بگذارید
Google+

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر