سررسید یا سالنامه ۱۴۰۱

سررسید یا سالنامه ۱۴۰۱

اگر بخواهیم یک تعریف ساده از سررسید یا سالنامه ۱۴۰۱ داشته باشیم ، می توان گفت : سررسید نوعی دفتر زیبا با صحافی با کیفیت می باشد که تاریخ روزانه شمسی ، قمری و میلادی را به همراه مناسبت ها و تعطیلات یک سال را ، در خود گنجانده است . ضمن اینکه امکان ثبت یادداشت های روزانه و قرارهای کاری مهم را برای شما فراهم می آورد.

سالنامه تبلیغاتی از دیرباز جزوه لاینفک کالاهای تبلیغاتی بوده و هر ساله با ارائه ایده های نوین توسط تولیدکننده سررسید ، جایگاه ویژه در صنعت تبلیغات به خود اختصاص داده است .
سالنامه به دلیل ویژگی استفاده روزانه در طول سال ، یکی از کاربردی ترین و خاص ترین شیوه های تبلیغاتی جهت معرفی برند ، نوع فعالیت و محصول به مشتری و حک شدن در ذهن مخاطب بوده است .
به همین خاطر ، شرکت ها و اصناف گوناگون قبل از شروع هر سال جدید با توجه به هزینه در نظر گرفته برای تبلیغات خود ، از سررسید به عنوان هدیه تبلیغاتی به کارمندان و مشتریان خود استفاده می کنند .
مجموعه ایران هنر سررسید ۱۴۰۱ را ، همانند سال‌های گذشته به صورت اختصاصی و عمومی چاپ نموده است.
با در نظر گرفتن افزایش قیمت سررسید در سال های اخیر، سالنامه تبلیغاتی هنوز هم جزوه به صرفه ترین ، مناسب ترین و پربازده ترین هدایای تبلیغاتی به شمار می آید .
به دلیل تنوع بالای سالنامه ، قبل از سفارش و خرید سررسید لازم است با انواع آن بر اساس متریال مورد استفاده ، آشنایی مختصر و کافی داشته باشید .  این اطلاعات به شما در انتخاب بهترین و کارآمد ترین مدل سالنامه کمک شایانی خواهد نمود .

انواع سررسید تبلیغاتی بر اساس متریال مورد استفاده شامل :
1-سررسید عمومی و سررسید اختصاصی
2-انواع سایز یا قطع سررسید
3-انواع جلد سررسید
4-انواع صحافی سررسید
5-انواع فرمت صحفات داخلی سررسید
6-انواع کاغذ سررسید
7-روش های تبلیغاتی با سررسید
گروه تبلیغاتی ایران هنر با عنایت خداوند متعال و با افتخار، همانند سالیان گذشته با تولید سررسید و سالنامه ۱۴۰۱ در سال جدید در کنار شما خواهد بود . ضمن اینکه طیف وسیعی از سلایق مخاطبان را سرلوحه کار خود قرار داده و نمونه های جدید و خاص را برای ارائه آماده و تولید نموده است. همانند ادوار گذشته تعهد در کیفیت شعار همیشگی ماست.

 

در facebook به اشتراک بگذارید
Facebook
در twitter به اشتراک بگذارید
Twitter
در linkedin به اشتراک بگذارید
LinkedIn
در telegram به اشتراک بگذارید
Telegram
در email به اشتراک بگذارید
Email
در google به اشتراک بگذارید
Google+

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر