منظور از سررسید اختصاصی 1402

منظور از سررسید اختصاصی 1402 چیست ؟

هرساله شرکت‌ های تولید کننده سررسید اقدام به تولید سالنامه تبلیغاتی به دو صورت ، سررسید عمومی و سررسید اختصاصی می‌ نمایند . اگر قصد سفارش سررسید اختصاصی 1402 در تعداد محدود را دارید ، چاپ سررسید اختصاصی مقرون به صرفه نمی‌ باشد . از این رو استفاده از سررسید عمومی 1402 با امکان درج تبلیغات شرکت به صورت چاپ طلاکوب ، چاپ سیلک ، داغی بر روی جلد و لیزر روی پلاک بهترین گزینه برای شما می‌ باشد .

ولی چنانچه قصد اختصاصی کردن سررسید 1402  خود را دارید ، امکان درج تبلیغاتان در هرکدام از اجزای تشکیل دهنده سررسید قابل طراحی و اجرا می‌ باشد . عمدتاً متن یا فرم‌ های داخلی سررسید به صورت عمومی چاپ می‌شود و بقیه اجزای سررسید ، در سفارشی سازی سالنامه مدنظر می‌باشد .

گروه تبلیغاتی ایران هنر سال‌ هاست در حیطه‌ ی تولید سررسید اختصاصی فعالیت دارد و به لحاظ داشتن تجارب بالا و دسترسی به بروزترین دستگاه‌ های تمام اتوماتیک (لاین) صحافی ، قادر به تولید باکیفیت ترین سررسید 1402 در سطح کشور شده است .

بدین سبب ، این مهم را برعهده خود می‌داند که با تولید محتوا جامع و آموزش همکاران و مدیران شرکت‌ ها ، نقش موثری را در خرید یک سررسید با کیفیت ایفا نماید .

مهمترین موارد قابل اجرا در سررسید اختصاصی 1402 :

۱_ جلد سررسید اختصاصی : جلد سالنامه به لحاظ این‌ که در نگاه اول مخاطب قرار دارد ، اولین و منطقی‌ ترین قسمت سررسید برای اختصاصی سازی می‌ باشد . گروه تبلیغاتی ایران هنر در تولید سالنامه اختصاصی 1402 سر آمد بوده و تمام مراحل چاپ از طراحی ، تولید و ارسال به سراسر کشور را تعهد می کند ، تا یه خرید بی دغدغه را تجربه نمایید .

۲_ لت گلاسه سررسید اختصاصی : لت تبلیغاتی با اطلاعاتی از شرکت ، تولیدات و خدمات ، یکی دیگر از راهکارهای اختصاصی کردن سررسید می‌ باشد .

 

سررسید اختصاصی 1402

لت گلاسه سررسید اختصاصی 1402

۳_ آستر بدرقه‌ ی سررسید اختصاصی : یکی دیگر از اجزای سررسید جهت سفارشی سازی ، درج نام و لوگوی برند در آستر بدرقه است .

 

سررسید اختصاصی 1402

آستر بدرقه سررسید اختصاصی 1402

۴_ حک لوگو در صفحات داخلی سررسید اختصاصی : این روش ، امکان طراحی و چاپ نام و لوگوی تجاری تان را ، در بالا و وسط صفحات داخلی سررسید را به شما می‌دهد .

 

حک لوگو در صفحات داخلی سررسید اختصاصی 1402

حک لوگو در صفحات داخلی سررسید 1402

۵_ روبان سررسید اختصاصی : روبان یا جداکننده وسط سررسید یکی از مواردی است که مورد توجه بعضی از شرکت‌ها برای تبلیغات می‌باشد .  ضمن این‌ که گروه ایران هنر در این زمینه ، از رویکردی نوین بهره برده است که جزییات آن در مقاله مربوطه به صورت جامع بیان شده است .

روبان سررسید اختصاصی 1402

روبان اختصاصی سررسید 1402

سایر موارد : دایره اختصاصی سازی سررسید می‌تواند از این موارد نیز فراتر رود و مواردی مثل : جعبه یا باکس اختصاصی ، غیره … را نیز شامل شود .

سعی شد ترتیب عناوین ، براساس اولویت از جنبه دیداری ، صرفه اقتصادی و بازدهی بیان شود تا انتخاب راحت ‌تری را برحسب بودجه مد نظر داشته باشید .

بهترین زمان برای سفارش سررسید اختصاصی 1402 :

چنانچه قصد سفارش سالنامه اختصاصی 1402  خود را دارید ، حتماً زمانی را برای ارزیابی بهترین تولید کنندگان سررسید و بروزترین دستگاه‌ های چاپ و صحافی در اختیارشان در نظر بگیرید . با تحقیق به موقع ، فرصت کافی برای بررسی کیفیت طراحی اختصاصی بر روی جلد ، صفحات داخلی ، لت گلاسه ، آستر بدرقه ، روبان و غیره… را نیز خواهید داشت . این موضوع را هم مدنظر داشته باشید که با سفارش به‌ موقع سررسید تبلیغاتی خود ، با مشکلاتی از قبیل شلوغی باربری‌ ها در پایان سال ، بدقولی چاپخانه و بعضی از همکاران مواجه نخواهید شد .

پیشنهاد کانون تبلیغاتی ایران هنر جهت سفارش سررسید اختصاصی ، ۳-۴ ماه پایانی سال می‌باشد .

چنانچه مقالات مرتبط با سررسید اختصاصی ایران هنر را دنبال کنید ، به شما در خرید یک سالنامه باکیفیت با قیمت مناسب ، کمک شایانی خواهد نمود .

سالنامه 1402 گروه تبلیغاتی ایران هنر در سه سایز : سالنامه  وزیری ، سالنامه  اروپایی ، سالنامه رقعی تولید شده است . جهت مشاهده سالنامه عمومی 1402  در جلد چرم و سلفون از گالری سررسید و سالنامه ایران هنر دیدن فرمایید .

امید است یک شروع ماندگار را با گروه تبلیغاتی ایران هنر تجربه نمایید .

جهت سفارش  سررسید اختصاصی 1402 و انواع  تقویم اختصاصی 1402 ,  با ما در تماس باشید :

شماره تماس شرکت ایران هنر : 02538838383 (10 خط)

واتساپ سفارش سررسید اختصاصی 1402 : 09919199145

کانال تلگرام ایران هنر: iranhonarofficial@

اینستاگرام گروه تبلیغاتی ایران هنر : iranhonarofficial

*گالری سررسید و سالنامه 1402

در facebook به اشتراک بگذارید
Facebook
در twitter به اشتراک بگذارید
Twitter
در linkedin به اشتراک بگذارید
LinkedIn
در telegram به اشتراک بگذارید
Telegram
در email به اشتراک بگذارید
Email
در google به اشتراک بگذارید
Google+

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر